субота, 19 жовтня 2013 р.

Пігмейську мармозетку
Найменшу мавпу, пігмейську мармозетку, можна побачити, якщо бути дуже уважним, у Бразилії, Колумбії, Еквадорі та в деяких районах Перу. Зріст мавпочки – від 11 до 15 см, а довжина хвоста вдвічі більша – до 17-22 см. Маса тіла – 120 г, а новонароджене дитинча важить усього 15 г. Мавпочки зазвичай народжують двійню. Тривалість життя невелика – від 11 до 16 років.

Колібрі-бджола

 Усім відомо, що найменшою пташкою є . Вона знана також як кубинська бджола, і саме на цьому острові найчастіше трапляється. Довжина маленької пташки – 5,7 см, а вага – 2 г. Колібрі – рекордсмен не лише за габаритами: під час польоту пташка за секунду робить приблизно 90 махів крилами, а її пульс – 1260 ударів на хвилину. Гнізда пташок також надзвичайно мініатюрні: діаметр – до 2 см, а глибина – до 3,10 см. У ньому можуть поміститись яйця, менші за кавові зернятка.

Летюча миша


Філіппінська бамбукова летюча миша належить до родини Веспертіліонід і є найменшою з відомих ученим летючих мишей. Довжина тваринки – 4 см, а вага – як маленької обручки – 1,5 г.                                 Розмах крил – 15 см.

Нитяна змійка 

Нитяна змійка живе як у Північній, так і у Південній Америці, Африці та Південно-Західній Африці. Це найменша у світі змія завдовжки 10,8 см.


Бразильська золота

Бразильська золота –  у світі. Її часто можна побачити у південному Гемширі. Довжина дорослої особини – до 9,8 мм.

Паедоципріс 


 Паедоципріс є найменшою відомою рибою на Землі. Її довжина – 7,9 мм. Ця риба також вважається найменшою хребетною твариною на планеті. Цю представницю підводного світу виявили у болотяних лісах індонезійського острова Суматра.

Скляний метелик.
Дивна істота мешкає у вологих лісах Південної Америки - скляний метелик Грета Ото.При першому ж погляді на це відразу стає ясно чому його так назвали - крила метелика крім червонуватої окантовки повністю прозорі.
Належить скляний метелик до сімейства німфалідових.Причіна прозорих крил - недолік кольорових пігментів, які повинні забарвлювати крила комахи.
Молох

Название ящерица получила по имени языческого божества Молоха, которому, по преданию, приносили человеческие жертвы.

Немає коментарів:

Дописати коментар